تازه های سایت

کد مطلب: 13689
21. مهر 1392 - 12:28
پایگاه خبری گرو : سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری مراسم دعای عرفه و اقامه نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در مصلای نماز جمعه نهاوند خبر داد.

5w3da30h

به گزارش پایگاه خبری گرو حجت الاسلام حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو به تشریح برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی نهاوند  به مناسبت روز عرفه و عید قربان پرداخت و گفت: عوامل این اداره برای هر چه باشکوه‌ تر برگزار کردن مراسم روز عرفه تمام تلاش خود را انجام خواهند داد .

وی ادامه داد: در این راستا مراسم قرائت دعای پر فیض عرفه روز سه‌شنبه از ساعت 15 در مصلای بزرگ امام خمینی  (ره) شهر نهاوند، با سخنرانی امام جمعه شهرستان وبا حضور مردم مومن این شهر برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود : هیئت فاطمیون نهاوند نیز روز سه شنبه مراسم قرائت دعای عرفه را از ساعت 14 در جوار قبور مطهر شهدای گمنام نهاوند واقع در تپه ابوذر برگزار میکنند .

وی افزود: اقامه نمازعید در روز عید سعید قربان برنامه دیگری است که توسط این سازمان برگزار می‌شود که در آن مردم نهاوند ساعت 7:30 صبح ،نمازعید قربان را با امامت حجت الاسلام والمسلمین مغیثی اقامه خواهند کرد .

وی خاطر نشان کرد  برنامه‌های ویژه‌ای را برای گرامی‌ داشت این ایام تدارک دیده‌اند که از همه مردم مومن و خداجوی  نهاوند دعوت می‌شود در این مراسم حضور یافته و بر شکوه مراسم بیافزایند.

 

دیدگاه شما