تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 10591
11. خرداد 1392 - 8:48
پایگاه خبری گرو ،اخبار نهاوند : معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند گفت: از مجموع 108 رتبه برتراول تا سوم مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان استان ،شهرستان نهاوند موفق شده با کسب 21 رتبه برتر20 درصد مجموع رتبه ها را از آن خود سازند .

به گزارش پایگاه خبری گرو ، جمشید ذکایی در جلسه شورای قرآن آموزش و پرورش نهاوند که در دفتر مدیریت این اداره برگزار شدافزود:در مسابقات قرآن سال تحصیلی جاری علاوه بر دانش آموزان ،فرهنگیان نیز توانستند هفت رتبه برتر استانی را کسب کنند.

در این جلسه علیرضا تکلو مدیر آموزش و پرورش نهاوند نیز گفت:یکی از سیاستهای اصلی وزارت آموزش و پرورش بحث تربیت دینی است که در این زمینه قرآن جایگاه والایی دارد .

وی افزود: شورای قرآنی شهرستان برای تشویق دانش آموزان به سوی مسابقات قرآن راهکارهایی عملی را پیشنهاد کند و ما آمادگی داریم تا حد توان از این برنامه ها حمایت کنیم .

وی افزود: ما در سال گذشته از اساتید بین المللی قرآن جهت حضور در شهرستان دعوت به عمل آوردیم که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

وی همچنین تاکید کرد : به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان ابزارهای کمکآموزشی مانند سی دی در اختیار دانش آموزان قرار گیرد و از اساتید صاحب نام نیز جهت حضور در شهرستان دعوت شود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان