تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 13744
23. مهر 1392 - 12:06
رئیس پلیس آگاهی همدان گفت: دختر دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان به دلیل مشکلات شخصی و عاطفی، خودکشی کرده و مطالب درج شده در یک روزنامه در مورد نوع مرگ این فرد قبل از اظهار نظر پزشکی قانونی، کذب محض است.
s_200_150_16777215_00_images_Social_niroy-entezami.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، فرامرز به‌گذر ظهردیروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پلیس آگاهی، پلیسی تخصصی است اظهار داشت: پلیس آگاهی به استناد صحنه‌ها و مستندات صحبت کرده و خود را درگیر شایعات نمی‌کند.

وی ادامه داد: موضوع حادثه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان ساعت 11 و 52 دقیقه روز جمعه مورخ 19 مهرماه سال جاری به به مرکز فوریت‌های 110 اطلاع داده شده است.

رئیس پلیس آگاهی همدان در طی تماس علوم پزشکی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، عوامل اکیپ جنایی برای بررسی صحنه جرم، دادستان و فرماندهی انتظامی شهرستان در محل وقوع خودکشی حاضر و اقدامات لازم را برای جمع‌آوری مستندات صحنه را انجام می‌دهند.

وی ابراز داشت: دختر دانشجوی متوفی اهل مریوان در رشته پرستاری و در دانشگاه علوم پزشکی همدان تحصیل می‌کرده است.

به‌گذر به اقدامات پلیسی در صحنه جرم اشاره کرد و افزود: تمام هم‌اتاقی‌های متوفی به تعطیلات آخر هفته رفته بودند و این دختر دانشجو در اتاق تنها بوده و پلیس با حضور در محل تمام زوایای اتاق و ساختمان و اماکنی که با اتاق حادثه موضوعیت داشت را بررسی کارشناسانه کردند.

وی ابراز داشت: با بررسی‌های به عمل آمده هیچ گونه آثار شکستگی و یا تخریب قفل در و پنجره اتاق مشاهده نشده است.

رئیس پلیس آگاهی همدان به معاینات پزشکی جسد مرحومه اشاره کرد و یادآور شد: در تن‌پیمایی از جسد که با موازین شرعی صورت گرفته هیچ گونه آثاری مبنی بر وقوع درگیری، ضرب و جرح یا دفاع در قسمت‌های مختلف بدن متوفی مشاهده نشده است.

وی خاطرنشان کرد: با دستور دادستانی بعد از معاینات اولیه جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل و در روز شنبه 20 مهر ماه پزشکی نظر خود را به پلیس آگاهی اعلام کرده است.

به‌گذر بیان داشت: طبق گزارش پزشکی قانونی، نوع حادثه حلق‌آویزی بوده و هیچ گونه آزار و اذیت جنسی صورت نگرفته و ضرب و جرح، شکستگی و دررفتگی در ناحیه سر و صورت، گردن و قفسه سینه و اندام‌های فوقانی و تحتانی متوفی مشاهده نشده است.

وی ادامه داد: آثاری که بر اثر فشار روسری بر گردن متوفی باقی مانده موضوع خودکشی بر اثر حلق‌آویز را تأیید می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی همدان با بیان اینکه انگیزه خودکشی متوفی مشکلات شخصی و عاطفی بوده است تصریح کرد: تمام مطالبی که یک روزنامه در تاریخ 20 مهر ماه قبل از اظهار نظر پزشکی قانونی منتشر کرده کذب محض بوده و موضوع جنایی نیست.

وی اضافه کرد: منبع و مأخذ مطالبی که این روزنامه خبر کذب را منتشر کرده مشخص نیست.

به‌گذر با اشاره به اینکه والدین متوفی شکایتی ندارند اذعان کرد: والدین متوفی جسد مرحومه را تحویل گرفته و به خاک سپردند، اما خواستار پیگیری موضوع خودکشی هستند.

منبع:فارس

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس