تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36661
8. بهمن 1397 - 14:53
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی و محلی کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) افتتاح می‌شود.

مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخش بهداشت و درمان کارهای بسیار بزرگی برای کل کشور و به‌تبع آن در شهرستان نهاوند انجام‌شده است.

وی اظهار داشت: در دهه مبارک فجر امسال چندین پروژه عمرانی، بهداشتی و خدماتی در شهرستان نهاوند برای خدمت هرچه بیشتر به مردم افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: کار بزرگی که در شهرستان نهاوند برای همشهریان درزمینهٔ بهداشت و درمان افتتاح شد بیمارستان 186 تخت خوابی شهید قدوسی بود که تحولی بزرگ در شهرستان بود.

وی بیان داشت: از دیگر خدماتی که در دهه فجر به مردم نهاوند ارائه می‌شود می‌توان به افتتاح کلینیک تخصصی حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد که بسیار موردتوجه مردم قرار خواهد گرفت و در بخش‌های مختلفی به مردم خدمت‌رسانی خواهد کرد.

دارابی گفت: با توجه به اینکه مکان سابق این کلینیک مناسب نبود کار ساخت کلینیک جدید امام خمینی (ره) سال گذشته در نهاوند شروع شد و در ایام دهه فجر با حضور مردم و مسئولان محلی و استانی افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: این کلینیک با هزینه‌ای بالغ‌بر4 میلیارد تومان در سه‌طبقه و زیربنای ۲ هزار مترمربع برای خدمت به مردم نهاوند در مجاورت دانشکده پیراپزشکی این شهرستان ساخته‌شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: این مجموعه درمانی دارای بخش‌های تخصصی: پوست و مو، گوش و حلق و بینی، داخلی، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، زنان، ارتوپدی، عفونی، قلب، کلیه و مجاری ادراری است.

وی بیان داشت: با توجه به فضای مناسب این مرکز تخصصی تلاش خواهیم کرد که خدمات سونوگرافی، چشم‌پزشکی، دندانپزشکی و دیگر خدمات پزشکی را هرچه زودتر در این مرکز راه‌اندازی کنیم.

دارابی گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده برای اولین بار جراح مغز و اعصاب وارد نهاوند شده است و امیدواریم با حضور این تخصص در آینده نزدیک اعزام‌های خارج از شهرستان را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: با افتتاح این کلینیک تخصصی دکتر جعفری دارای بورد تخصصی و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات همه‌روزه صبح و عصر در این کلینیک همشهریان را ویزیت خواهد کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند در پایان از فراهم شدن تجهیزات و بستر اعمال جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان شهید قدوسی خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

اعزام های خارج ازشهرستان فقط با احداث دانشگاه علوم پزشکی نهاوند از بین می رود.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد