نمایش 1 - 10 از 73
این تجربه چهل و چهار ساله به ما می‌آموزد که راه مقابله با دشمنی که هر فرصتی را برای ضربه زدن به کشور از دست نمی‌دهد، قوی شدن و قوی ماندن در حوزه‌های مختلف است.
در کجای دنیا و از کی تا به حال، قتل مردم کوچه و بازار، آتش‌زدن اموال عمومی، بریدن گلوی مامور انتظامی، آتش‌زدن قرآن و به آتش کشیدن آمبولانس‌ها و... اعتراض تلقی می‌شود؟!
در ایامی که اغتشاشگران با تحریض و تهییج برخی سلبریتی‌ها مشغول انجام اعمال داعشی و آتش زدن مردم و اماکن عمومی بودند طیف قابل توجهی از هنرمندان سعی کردند از ریختن بنزین بر آتش این فتنه خودداری کنند.
راز جذابیت و فراگیری این اثر در چیست که از کشمیرتا سوریه و اروپا و ایران را متأثر کرد.معتقد نیستم این اثر محصول اتاق فکر عمیق و چندلایه و تحت‌نظر کارشناسان ادبیات، روانشناسی، جامعه‌شناسی تهیه شده باشد
این گزارش به بررسی پنج شاخص می‌پردازد که نشان می‌دهند روند نزولی کاهش قدرت آمریکا ادامه دارند.
بدون تردید گفت‌وگوی سیاستمداران در عالی‌ترین سطح یکی از تأثیرگذارترین وجوه دیپلماسی است و از این منظر رئیسی در ماه‌های اخیر این وجه از دیپلماسی را در بالاترین سطح ممکن به منصه ظهور گذاشته است.
مجاهدان دفاع مقدس امروز باید در میدان نبرد نرم، با عقلانیت و استدلال و اخلاق، از حقیقت انقلاب اسلامی دفاع و هجمه‌های بی امان عملیات روانی دشمن را ناکام بگذارند.
برادر سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی به مناسبت عملیات غرورآفرین مرصاد و به یاد فرمانده این عملیات دل نوشته‌ای به یاد آن روزها نوشته است.
عبرت بزرگ و مهم حوادث کنونی آمریکا برای دیگر کشورها و به‌خصوص سیاسیون غربگرایی که تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد آمریکا می‌چینند و نمی‌خواهند درک کنند که هزینه تسلیم شدن خیلی بیشتر از هزینه مقاومت است
وقایع آمریکا نه تنها این کشور را در جامعه بین الملل روسیاه کرد، بلکه موجب شرمندگی هواداران این کشور در جوامع مختلف هم شد.

صفحه‌ها