تازه های سایت

کد مطلب: 28953
8. دى 1395 - 7:40
فرمانده سپاه نهاوند گفت: حضور حماسی مردم در روز 9 دی که ناشی از بصیرت و غیرت دینی بالای ملت مسلمان ایران است طومار فتنه گران و دشمنان انقلاب اسلامی را در هم پیچید.

سرهنگ کامران کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: ملت مسلمان ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در برهه‌های مختلف تاریخی با حوادث و مشکلات متعددی از طرف دشمنان انقلاب مواجه شده اند که در همه این عرصه‌ها با سربلندی مشکلات را حل کردند.

وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب در یک‌زمان گروهک‌های معاند و منافقین را به جان انقلاب انداختند و بعد صدام را برای ضربه زدن به انقلاب به جان مردم انداختند ولی وقتی با مقاومت مردم مواجه شدند نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شد.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با همکاری عوامل فتنه در داخل کشور در مراحل بعدی ضربه زدن به ملت ایران، فتنه‌های 78 و 88 را به راه انداختند که در این فتنه‌ها نیز با هوشیاری و حضور به‌موقع مردم درصحنه ناکام ماندند.

کریمی با اشاره به فتنه سال 88 گفت: این فتنه از ابعاد مختلفی قابل‌تحلیل و بررسی است که این تحلیل‌ها و روشنگری‌ها باعث می‌شود تا مردم از زوایای پنهان این فتنه آمریکایی و انگلیسی آگاه شوند.

وی اظهار داشت: استکبار جهانی با طراحی‌های گسترده در سال 88 سعی داشت با پشتیبانی و حمایت از فتنه گران و سران فتنه به امنیت و آرامش مردم ضربه وارد کند و مشکلاتی را برای انقلاب اسلامی ایجاد کند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: در روز عاشورای سال 88 فتنه گران و حامیان غربی آن‌ها در اقدامی وقیحانه به ساحت مقدس امام حسین (ع) اهانت کردند و به مراسم عزاداری حمله کردند که این اقدام دل ملت مسلمان ایران را به درد آورد.

وی گفت: بعدازاین حادثه در روزی تاریخی و فراموش‌نشدنی ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی در روز 9 دی با حضور میلیونی در خیابان‌های سراسر کشور طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

کریمی با اشاره به اینکه همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرمودند: روز 9 دی هم در تاریخ ماند و روز متمایزی شد.

وی عنوان کرد: مردم ایران اسلامی در روز 9 دی با بصیرت مثال‌زدنی و با موقعیت‌شناسی، درصحنه حاضر شدند و بر طراحی‌های دشمنان انقلاب خط بطلان کشیدند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: به مناسبت گرامیداشت حماسه فراموش‌نشدنی 9 دی، مراسم یادواره 850 شهید سرافراز شهرستان نهاوند در روز پنج‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

وی در پایان اظهار داشت: این مراسم در روز 9 دی از ساعت 9 صبح با سخنرانی سردار ابوحمزه فرمانده سپاه استان همدان و با حضور مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه نهاوند در مصلا نماز جمعه این شهرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام