تازه های سایت

کد مطلب: 31901
7. مرداد 1396 - 13:44
عامل گروگان گیری در شهرستان نهاوند در عملیات غافلگیرانه این پلیس دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ محمد رستمی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه دراین خصوص گفت: در پی ارجاع یک نیابت قضائی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند و در راستای اجرای دستور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه مبنی بر ربایش خانمی جوان و انتقال وی به استان کرمانشاه، با توجه به حساسیت موضوع مراتب دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و اخذ اظهارات خانواده فرد ربوده شده، آدرس متهم و خودرویی که به وسیله آن آدم ربایی صورت گرفته بود، در یک از شهرک های کرمانشاه شناسایی شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: در همین راستا ضمن هماهنگی با دستگاه قضائی و تشکیل تیم های عملیاتی، کارکنان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قصد ورود به مخفیگاه متهم را داشتند که در بدو ورود مشخص شد متهم در حال ضرب و شتم فرد ربوده شده است و این اتفاق موجب تجمع همسایگان در مقابل درب منزل شده بود.
رستمی تصریح کرد: عوامل انتظامی با دعوت همسایگان به آرامش و متفرق کردن آن ها، در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه وارد خانه متهم شدند اما وی به محض مشاهده پلیس اقدام به قدرت نمایی و درگیری با مأموران کرد، لذا با درایت و عکس العمل به موقع تیم عملیاتی، متهم دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه از مخفیگاه گروگانگیر یک عدد افشانه دفاع شخصی غیرمجاز، سلاح سرد و تلفن همراه فرد ربوده شده کشف و خودروی وی نیز توقیف شده است، اظهار کرد: متهم و فرد ربوده شده به همراه اموال مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی منتقل شدند.
به گفته رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان، انگیزه و نحوه اجرای این گروگان گیری توسط مراجع قضائی در دست بررسی است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد