تازه های سایت

کد مطلب: 31285
28. خرداد 1396 - 15:48
چه شده است که دیگر روزنامه های حامی دولت از میوه‌های برجام سخن نمی‌گویند و در برابر دشمنی مکرر و بی پایان آمریکایی‌ها ضد ملت ایران سکوت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزنامه صبح نو در سرمقاله خود نوشت:

روزنامه‌های حامی دولت دیروز،هیچ یک درباره تحریم‌های جدید کاخ سفید علیه ملت ایران تیتری نزدند و صفحه اولشان در برابر این ظلم آشکار آمریکایی‌ها ساکت بود؛ همین روزنامه‌ها البته دو سال قبل در چنین ایامی با تیترهای درشت از «فروپاشی تحریم‌ها» و «توافق بزرگ» برجام تیتر زدند و از «به تاریخ پیوستن تحریم»‌ها سخن گفتند و حالا با فاصله‌ای اندک همه آن وعده‌ها و پایکوبی ها، به تلخی بدل شده و تحریم‌هایی بدتر و آزار دهنده‌تر ملت ایران را دربرگرفته است؛ اما چرا اصلاح طلبان و رسانه‌های آن‌ها در این باره با مردم سخن نمی‌گویند یا نمی‌خواهند این رویداد مهم را به روی خود بیاورند!؟

مگر آن‌ها معتقد نیستند «دانستن حق مردم است» ؟ آیا  دشمنی آمریکایی‌ها نسبت به ملت ایران، صرفاً یک امر تاریخی است که فقط به کودتای ۲۸ مرداد و علیه دولت مصدق محدود می‌شود؟ آیا نگفتن و لاپوشانی و سانسور جنایات آمریکا تغییری در واقعیت اهریمنی او و کینه‌های بی پایانش ایجاد می‌کند؟

و ده‌ها سؤال دیگر که امروز جریان اصلاح طلب و دولت وابسته به آنها به دلیل اعتمادی که به دشمن ایجاد کرده‌اند، باید به افکار عمومی پاسخ دهند. همین سؤالات البته متوجه رئیس دولت مستقر نیز هست؛ افکار عمومی هنوز روزهایی را که رئیس جمهور وعده‌های برجامی می‌داد و از حل مشکل آب و نان و هوای نفس کشیدن در نتیجه لغو تحریم‌ها سخن می‌گفت، فراموش نکرده است؛ ‌ولی اما چه شده است که دیگر از میوه‌های برجام سخن نمی‌گویند و در برابر دشمنی مکرر و بی پایان آمریکایی‌ها ضد ملت ایران سکوت کرده‌اند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام