تازه های سایت

کد مطلب: 30836
1. خرداد 1396 - 15:28
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: ورزشکار پرافتخار شهرستان نهاوند موفق شد مدال طلای رقابت‌های ووشو چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان را کسب کند.

محرم روزبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: فرود ظفری ورزشکار خوب و بااستعداد شهرستان نهاوند امروز موفق شد دربازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که به میزبانی کشور آذربایجان برگزار می‌شود تاریخ‌ساز شود و گردان آویز طلا را به خود اختصاصاً دهد.

وی اظهار داشت: ظفری که در چند هفته گذشته موفق شده بود به مقام قهرمانی جام بین‌المللی پارس دست یابد امروز نیز بااقتدار به مقام قهرمانی رسید و مدال طلا را برای کشور عزیزمان و مردم شریف نهاوند به ارمغان بیاورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: فروزد ظفری در این رقابت‌ها در وزن منفی 65 کیلوگرم با حریفانش به رقابت پرداخت و همه حریفان را بااقتدار شکست داد و سرود پرافتخار کشورمان را در محل برگزاری مسابقات طنین‌انداز کرد و پرچم پرافتخار و خوش‌رنگ کشورمان را در سالن به اهتزاز درآورد.

روزبه گفت: این قهرمان امسال تمرینات بسیار خوبی را انجام داد و خوشبختانه حاصل این زحمات کسب مدال طلا مسابقات کشورهای اسلامی بود.

وی ورزش ووشو نهاوند را روبه رشد دانست و اظهار داشت: چند سالی است که ووشو نهاوند قطب استان همدان است و حالا این روند رشد و موفقیت را در سطح کشور و بین‌المللی در پیش‌گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند بیان داشت: هیئت ووشو نهاوند یکی از هیئت‌های موفق شهرستان است و این موفقیت حاصل تلاش احمد اسدی رئیس این هیئت و برنامه‌ریزی‌های خوب و منسجم او است.

روزبه گفت در این رقابت‌ها فرود ظفری برابر "طارق هندریک " از اندونزی بااقتدار و در دو راند متوالی به پیروزی رسید تا ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کند.

وی بیان داشت: ظفری سپس در مرحله نیمه نهایی "عبدالله عبید " از پاکستان را از پیش روی برداشت و در فینال نیز در برابر "بایرام شامادوف " از کشور جمهوری آذربایجان میزبان رقابت‌ها به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

 

1284832

1284833

1284829

1284830

1284828

1284826

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

احسنت به تو شیر مرد نهاوندی باعث افتخار شهرنهاوندی

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین