تازه های سایت

کد مطلب: 29018
12. دى 1395 - 20:54
طلبه جوان نهاوندی در حین انجام فریضه امربه‌معروف دچار شکستگی استخوان فک و راهی بیمارستان شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سعید کمریان طلبه جوان نهاوند دریکی از مناطق این شهر در حین انجام فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر با مشکلی مواجه شد و به علت شدت جراحات راهی بیمارستان شد.

این طلبه باغیرت نهاوندی درحالی‌که به‌سختی می‌تواند تکلم کند در مورد این حادثه گفت: هنگامی‌که شب جهت خرید به مغازه می‌رفتم متوجه شدم که راکب موتورسواری در منطقه حسن آباد نهاوند در حال کتک زدن زنی است و به‌سوی او حمله‌ور شده و قصد دارد او را اذیت کند و مشخص بود که این زن از محارم او نیست.

وی افزود: برحسب وظیفه دینی و انسانی جلو رفتم و مؤدبانه از ضارب تقاضا کردم که رهایش کند و بیش از این موجبات آزار و اذیت نشود ولی او دست‌بردار نبود و آن زن هم به‌شدت فریاد می‌زد و کمک می‌طلبید.

این طلبه نهاوندی افزود: با این شرایط جلو رفتم و ضارب را گرفتم که بیش از این به آن زن تعرض نکند اما ضارب با فحاشی به من هم حمله کرد و با زدوخورد بسیار به کارش ادامه داد.

کمریان ادامه داد: این فرد با آرنج خود به فکم کوبید و فکم شکست و خون‌ریزی آن بند نیامد و در اثر این ضربه دچار شکستگی دندان و استخوان فک شدم و مرد ضارب بعد از دیدن صورت خونین من، محل حادثه را ترک کرد.

این طلبه که متولد سال 1370 است و هم اکنون در حوزه علمیه همدان مشغول به تحصیل است در پایان گفت: وظیفه هر مسلمانی امر به معروف و نهی از منکر است و من هم به وظیفه ام عمل کردم./ منبع ماهنامه فردای نهاوند

 

http://garoo.ir/sites/default/files/2.jpg

http://garoo.ir/sites/default/files/1.jpg

http://garoo.ir/sites/default/files/3.jpg

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان همدان
پایگاه خبری ملایری ها
پایگاه خبری صبح رزن
پایگاه خبری رودآور تویسرکان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا