شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

توجه به آموزش عالی در برنامه های توسعه حاکی از دقت نظر مسئولان و برنامه ریزان به این مقوله مهم اجتماعی است، بی شک در جوامع توسعه یافته یا در حال توسعه، توسعه شاخص های آموزشی به ویژه آموزش های عالی نشانگر رشد و توسعه است.
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: با توجه به درخواست کشاورزان نهاوندی و جلوگیری از ضرر و زیان آن‌ها هرگونه خریدوفروش گردو در شهرستان تا پایان شهریور ممنوع است.
حاج ستار قیطاسی پدر بزرگوار شهیدان علی‌محمد و علی احمد قیطاسی به فرزندان شهیدش پیوست.
رئیس مرکز بهداشت نهاوند از معرفی صاحب یک باغ شخصی در نهاوند به مراجع قضایی خبر داد و گفت: برگزاری مراسم جشن عروسی بدون توجه به پروتکل های بهداشتی در باغ وی علت این اقدام بوده است.
خبرنگار نهاوندی مقام سوم فیلم «یک دقیقه قرنطینه» را کسب کرد.
سرپرست تیم پنجمین فصل کاوش معبد لائودیسه نهاوند با اشاره به پایان فصل کاوش اعلام کرد: نتایج این فصل کاوش نشان داد که شهر نهاوند استقرار دوره پیش از تاریخ داشته است.
فرماندار نهاوند گفت: شهرستان نهاوند از وضعیت قرمز و نارنجی کرونا به زرد تغییر کرده است.
رئیس دانشگاه ملی نهاوند گفت: طرح ملی برندسازی گیاهان دارویی شهرستان نهاوند در حوزه دانشگاه این شهرستان مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است که امسال همایش ملی در این خصوص برگزار خواهیم کرد.
جلسه شورای هماهنگی حفظ نشر و آثار دفاع مقدس شهرستان نهاوند با حضور سردار مهدی ظفری مدیرکل حفظ نشر و آثار دفاع مقدس استان همدان و اعضا در شهرستان نهاوند برگزار شد.
مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت خزل نهاوند گفت: سالیانه ۲ هزار و ۲۵۰ تن روغن در نهاوند تولید می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: مردی که در سال گذشته خانه مادر زنش را در نهاوند آتش زده بود، دستگیر شد.
فرماندار نهاوند با بیان اینکه فرهنگ، مهم ترین عامل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و همچنان باید به آن توجه شود، گفت: بسیاری از نداشته های نهاوند به واسطه کم‌کاری های گذشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۶ سارق باغات گردو توسط مأموران انتظامی پاسگاه دهفول این شهرستان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی همدان از دستگیری دو حفار غیرمجاز در نهاوند خبر داد.
رئیس مرکز بهداشت استان همدان گفت: تاکنون ۴۱۰ نفر در استان همدان با ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان باخته اند.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دردها و مشکلات اصلی ما در شهرستان نهاوند بحث بهداشت و درمان است و من در این بخش نیز وارد کار شده‌ام و پیگیر مشکلات این بخش هستم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان پروژه‌های نیمه‌کاره‌ آموزش و پرورش نهاوند در اولویت برنامه‌های این اداره کل است، گفت: به جد تلاش خواهیم کرد که با جذب اعتبارات ملی، هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها را به مرحله‌ بهره‌برداری برسانیم.

صفحه‌ها