http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام

تازه ترین مطالب

مطالب فرهنگی

انصارالله مقر فرماندهی کل ارتش سعودی در استان جیزان عربستان را هدف موشک‌های خود قرار داد.
ایران در فهرست رتبه بندی شاخص سرعت دانلود موبایل جهان به رتبه ۶۷ دست یافت. این شاخص در ایران ۱۶.۷۴ مگابایت برثانیه محاسبه شده که از متوسط جهانی ۲۰.۲۸ مگابایت برثانیه کمتر است.
شرکت Legoo به تازگی گوشی جدیدی به نام S۹ رونمایی کرده است که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه پرچمدار جدید و گران قیمت اپل، آیفون ۱۰، ‌می‌باشد.
دو نفر از سه پسر نوجوان که برای تفریح از پایتخت راهی شهرستان فرویدونکار شده بودند، تفریح‌شان را نیمه‌کاره رها کرده و به تهران بازگشتند.
مردی که در کشاکش ماجرای طلاق، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود درحالی که وانمود می‌کرد هیچ چیزی از صحنه جنایت به خاطر ندارد، در اولین جلسه بازپرسی جزئیات قتل همسرش را بازگو کرد.
حکم مرگ عروس جوان که شوهرش را به خاطر بازی کردن با گوشی تلفن همراه به قتل رسانده‌بود در دیوان عالی کشور تأیید شد. متهم در صورتی که موفق به جلب رضایت اولیای‌دم نشود قصاص خواهد شد.
هنوز اندکی از مذاکرات هسته‌ای با آمریکا نگذشته که رهبر انقلاب در تحلیلی بیان کردند که به مذاکرات خوشبین نیستند چراکه طرف مقابل، بدعهد است و اهل خدعه.
کوهنوردان حرفه ای نهاوند با وجود برف و کولاک شدید موفق شدند به کوه گرین این شهرستان صعود کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند خبر داد
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: تیم بانوان نهاوند در نخستین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور نایب‌قهرمان شد.
معاون فرماندار نهاوند:
معاون فرماندار نهاوند گفت: متأسفانه بحث سد معبر در خیابان سعدی نهاوند به یک مشکل و معضل اساسی تبدیل شده است.
دومین دوره مسابقات سوارکاری پاییزی استان همدان با شرکت 45 سوارکار از سراسر این استان و نماینده ای از بروجرد لرستان، در زمین های کشاورزی نهاوند برگزار شد.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: بارش‌های پاییز امسال در استان همدان تا به امروز نسبت به آمار بلندمدت، به طور میانگین 55 درصد کاهش داشته است.
امام جمعه نهاوند گفت: تصمیم نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس نشان داد که فلسطین مساله اول جهان اسلام است و مسلمانان با وحدت و همدلی اجازه نخواهند داد قدس پایتخت رژیم صهیونیستی شود.
فرماندار نهاوند گفت: با مدیران دولتی که اعتبارات عمرانی آنها اختصاص یابد اما طرح های آنجا راکد مانده باشد، بر اساس تاکید استاندار همدان به شدت برخورد می شود.
سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در پاسخ به سوالی مبنی بر علت به تعویق افتادن گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در یک و نیم سال گذشته فشارهای زبادی بر روی هیات بود اما این فشارها قطعاً دلیل به تعویق افتادن ارائه گزارش نیست و علت اصلی این است که رقم فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان از 8 هزار میلیارد بسیار فراتر رفته به رقمی بالغ بر 13 هزار میلیارد رسیده است.

صفحه‌ها